اخبار آکادمی

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

تهران| ایران |  ۲۰۲۲

اولین حضور پر شور آکادمی IFPE آلمان در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی
که از تاریخ ۱۴ الی ۱۷ تیرماه ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین المللی تهران انجام گردید با استقبال یینظیر ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی از جمله بدنسازی ، فیتنس ، بدنسازان رشته های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، فوتسال، ورزشهای رزمی ، بسکتبال ، والیبال ، یوگا و پیلاتس انجام گردید که در نوع خود بینظیر بود.
حضور چهره‌های سرشناس در رده قهرمانی و نیز در رده آموزشی و همچنین دانشگاهی نشان از اهمیت بالای موضوع آموزش درسطح بین الملل داشت که همگی شرکت کنندگان آن را به وضوح مشاهده کرده و با تبریک و تشویق بیکران خود نسبت به مسئولان آکادمی IFPE و تیم تداراک دهنده آکادمی را جهت انجام مسئولیت های خود در سطح بین الملل هر چه بیشتر ترغیب کردند.
در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران تجهیزات بدنسازی ،مکمل های غذایی، تجهیزات و لوازم ورزشی و همچنین آکادمی های بین المللی برای بحث آموزش های پیشرفته ورزشی وجود داشتند.
نمایشگاه اسپورتکس ایران دارای اهداف مهمی چون ارتقاء ورزش های همگانی و قهرمانی، و همچنین توسعه آموزش درسطح بین‌الملل و ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی های ورزشی را داشت .
در این نمایشگاه جدیدترین و نوین ترین تجهیزات ورزشی و روش های جدید آموزشی در سطح بین الملل به چشم میخورد و همچنین برنامه ها و خدمات مختلف ورزشی ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.
همچنین نهادها و شرکت های ارائه دهنده دهنده خدمات ورزشی و آموزشی نیز حضور پررنگی در این رویداد داشتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *